×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - 5 آبان - 1399  
true
true
60 المان نوروزی در سبزوار نصب شد

به گزارش سبزوار دوربین ، سید علی کوشکی گفت : المان های نوروزی با محتوای مذهبی و فرهنگی طراحی شده و اغلب یادآور آداب و رسوم گذشته مردم شهر سبزوار است.

وی با بیان اینکه سبزوار در مسیر زائران حضرت علی‌ بن موسی‌ الرضا (ع) و گردشگران نوروزی قرار دارد اظهار داشت: نصب المان های نوروزی فضای شاد برای شهروندان و زائران فراهم می کند.

وی با اشاره به اقدامات عمرانی شهرداری در سالجاری نیز گفت: برای آسانی رفت و آمد و رفاه شهروندان و رونق بافت قدیمی شهر سبزوار 18 خیابان اصلی این شهر با حدود 70 هزار مترمربع مساحت پس از تملک، بازگشایی و بهسازی شد.

کوشکی افزود: بزرگراه ابریشم به طول هشت کیلومتر مسیر رفت و برگشت، در یک اقدام جهادی با هزینه 55 میلیارد ریال در سالجاری به بهره برداری رسید.

وی اظهار داشت: امسال 30 کیلومتر خیابان و بزرگراه در سبزوار احداث شده که نقش مهمی در کاهش ترافیک و تسهیل در تردد داشته است.

وی با اشاره به جمع آوری پسماند شهر سبزوار نیز گفت: با خرید 2 دستگاه سیمی تریلر با هزینه 15 میلیارد ریال برای جمع آوری، دفن و انتقال زباله ها روزانه 500 میلیون ریال در هزینه های شهرداری سبزوار صرفه جویی شده است.

کوشکی ادامه داد: در ماه جاری 18 طرح عمرانی، ترافیکی، خدماتی و فرهنگی شهرداری سبزوار با هزینه 420 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: آغاز احداث باغ موزه دفاع مقدس به مساحت 20 هزار متر مربع، تکمیل و راه ‌اندازی سوله مدیریت بحران و راه اندازی مرکز شماره 2 معاینه فنی شریعتی از جمله طرح های شهرداری سبزوار است که تکمیل یا در مرحله اجرا قرار دارد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true