امسال 59 طرح بهداشتی و درمانی با اعتبار 270 میلیارد ریال در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در حال اجرا است. | پایگاه خبری سبزوار دوربین
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 6 آبان - 1400  
true
true
59 طرح درمانی و بهداشتی در غرب خراسان‌رضوی در حال احداث است‌

به گزارش سبزوار دوربین به نقل از ایسنا، علیرضا مسلم امروز اول شهریورماه در مراسم  تقدیر از کارکنان نمونه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به اینکه میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها 40 درصد است، افزود: تکمیل این طرح‌ها از اولویت‌های امسال این دانشگاه است.
وی ادامه داد: اجرای طرح هتلینگ بیمارستان‌ها، توسعه مراکز بهداشت و درمانی در سطح روستاها، مرکز غربالگری سرطان، کلینیک ویژه واسعی و بلوک زایمان بیمارستان شهیدان مبینی از مهمترین این طرح‌ها است.
مسلم افزود: با بهره برداری این طرح‌ها زمینه ارائه خدمت مطلوب به شهرستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیشتر از گذشته فراهم می‌شود.
مسلم گفت:  تعداد پرسنل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از  2600 پرسنل در سال 92  به 4600 پرسنل در سال 96 رسید که بیانگر افزایش 57 درصدی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در سال 92 به ازای هر تخت یک پرستار وجود داشت  که هم اکنون به  1.33 افزایش یافته است.
وی گفت: در بخش تخصیص بودجه نیز دانشگاه علوم پزشکی از رتبه 58 در کشور در سال 92 هم اکنون به رتبه 12 رسیده است.
در این مراسم به مناسبت اغاز هفته دولت و روز کارمند از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تقدیر شد.
 6 بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در شهرستان‌های جوین، جغتای، خوشاب و داورزن واقع غرب خراسان رضوی فعالیت می کنند.

منبع خبر : ایسنا
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true