×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true
ایجاد دانشکده دندانپزشکی سبزوار در گرو تصمیم شورای گسترش

📌دکتر محمد سالاری روز دوشنبه در نشست خبری اظهار داشت: با توجه به وجود اعضای هیات علمی و متخصصان دندانپزشکی در رشته های مختلف در این دانشگاه، ایجاد دانشکده دندانپزشکی یکی از نیازهای حوزه درمان سبزوار و انتظارات ساکنان غرب خراسان رضوی است.

📌وی افزود: از سوی دیگر این دانشگاه با توجه به ظرفیت‌های موجود، قابلیت ایجاد دانشکده طب سنتی و ایرانی را نیز دارد که در بازدید مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با راه اندازی این مجموعه موافقت شده است.

📌وی با اشاره به طرح های در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در حوزه درمان فضای اتاق های عمل بیمارستان امداد شهید بهشتی افزایش یافته و بلوک زایمان بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) شهرستان جوین آماده بهره برداری شده است.

📌دکتر سالاری ادامه داد: همچنین در حوزه فرهنگی تکمیل مسجد و سالن ورزشی پردیس دانشگاه در دست اجراست و در حوزه بهداشت ۲۷ طرح نیمه‌تمام شامل مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و پایگاه سلامت در مرحله تکمیل قرار گرفته است.

📌رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بخش پزشکی هسته ای بیمارستان واسعی سبزوار نیز در حال ارائه خدمت به بیماران است و وقفه کوتاهی که در ارائه خدمات پیش آمد به علت تاخیر در تامین داروهای خاص آن بود و همچنین دستگاه سنگ شکن نیز با پیگیری صورت گرفته و قول وزیر بهداشت در شهرستان راه اندازی می شود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد