×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 3 آبان - 1399  
true
true
۱۸۲ هزار بیمار از خدمات تامین اجتماعی سبزوار بهره مند شدند

به گزارش سبزوار دوربین ، رئیس پلی کلنیک تأمین اجتماعی سبزوار روز جمعه با بیان این مطلب گفت: این بیماران با مراجعه به این واحد درمانی از خدمات نوار قلب، دندانپزشکی، پاتولوژی، خدمات سرپایی و ویزیت پزشکان و مامایی بهره مند شدند.

دکتر امیر هوشنگ لوحی افزود: در مرکز درمانی تأمین اجتماعی سبزوار خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی، مامایی، دندانپزشکی، داروخانه، آزمایشگاه، نوار قلب، تزریقات و پانسمان با حضور پزشکان عمومی به بیماران ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: راه اندازی بخش رادیولوژی و سونوگرافی با رایرنی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، اضافه کردن متخصص پاتولوژی در آزمایشگاه، انجام معاینات ادواری پرسنل و بیمه شدگان، تشکیل کمیسیون‌های موارد خاص و خدمات نوین دندانپزشکی و فلوراید تراپی کودکان کمتر از ۱۲ سال هم در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلی کلنیک تأمین اجتماعی سبزوار گفت: درمانگاه تأمین اجتماعی سبزوار سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را آغاز کرد و از سال ۹۰ با ارتقای به پلی کلنیک با ارائه خدمات تشخیصی درمانی شامل درمانگاه تخصصی ارتوپدی، پزشکی عمومی، مامایی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، داروخانه، تزریقات و نوار قلب در حال فعالیت است.

لوحی افزود: پلی کلنیک تأمین اجتماعی سبزوار با چهار متخصص، شش پزشک عمومی، دو دندانپزشک، یک داروساز و ۳۳ پرسنل درمانی در مساحت سه هزار و ۵۸۰ متر مربع از هفت صبح تا هفت عصر به بیمه شدگان خدمات ارائه می‌دهد.

منبع خبر : ایرنا سبزوار
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true