یک دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان واسعی سبزوار اهدا شد | پایگاه خبری سبزوار دوربین
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 2 بهمن - 1399  
true
true
یک دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان واسعی سبزوار اهدا شد

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: این دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) به ارزش چهار میلیارد ریال با کمک نیکوکار سبزواری خریداری شده است.
دکتر محمد باقرزاده افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش بیماران بستری حاد تنفسی یکی از نیازهای بیمارستان واسعی سبزوار نیاز به این دستگاه ونتیلاتور بود.
وی اضافه کرد: همچنین سایر کمکهای نقدی شهروندان نیکوکار سبزواری صرف تهیه تجهیزات پزشکی همچون تب‌سنج لیزری، پالس اکسی متری، ماسک و کمک به مبارزه با شیوع ویروس عامل بیماری کرونا شده است.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بیمارستان واسعی سبزوار به طور ویژه برای پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در نظر گرفته شده است.
باقر زاده افزود: کمیته بحران این دانشگاه و کارگروه سلامت و امنیت غذایی برای پیشگیری و مهار بیماری کرونا در سبزوار تشکیل شده و حوزه معاونت بهداشتی، رابطان بهداشت و بهورزان این شهرستان نیز در همین ارتباط فعال شده‌اند.
دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با ۶ بیمارستان تخصصی، ۸۵۰ تخت مصوب، ۲۸ مرکز بهداشتی، درمانی و ۵۵ داروخانه دولتی و خصوصی با ۸۰ داروساز به ۶۰۰ هزار نفر جمعیت شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند.

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true