×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 3 آبان - 1399  
true
true
چهارهزار پروژه نيمه تمام ورزشی در انتظار بودجه/ لزوم استعدادیابی در رشته های ورزشی

معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزير ورزش و جوانان تعداد پروژه هاي نيمه تمام ورزشي در کشور را چهار هزار پروژه عنوان کرد و گفت: تکميل پروژه هاي نيمه تمام ورزشي نيازمند 11 هزار ميليارد تومان اعتبار است.

محمد رضا داورزنی در حاشیه بازدید از نهمین دوره مسابقات کشتی با چوخه در گفت وگو با سبزوار دوربین با بیان اینکه یکی از طرح های اساسی وزارت ورزش و جوانان موضوع برگزاری جشنواره های استعداد یابی است، اظهار کرد: برگزاری طرح های استعدادیابی ورزشکاران به سرمایه گذاری مطلوب دولت در رشته های ورزشی کمک می کند.

وی با اشاره به لزوم تقویت جشنواره های استعداد یابی افزود: شناسایی استعداد ها پیشرفت ورزش کشور در عرصه های بین المللی را به دنبال دارد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مجلس و شورای اسلامی اعتباراتی را از محل 99 درصد مالیات بر ارزش افزوده، به وزارت ورزش و جوانان اختصاص داده است، ادامه داد: این اعتبارات در توسعه ورزش های روستایی و عشایری، تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی و تقویت هیئت های استانی مورد استفاده قرار می گیرد.

داورزنی افزود: در حال حاضرهیئت های ورزشی برخی از استانها فاقد اعتبارات مورد نیاز است و اختصاص اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده ورزش قهرمانی را در سطح کشور رونق می دهد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سیاست کلی دولت یازدهم تکمیل پروژه های نیمه تمام است، تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان برای تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام، آنها را به بخش خصوصی واگذار می کند و طی چند سال آینده تمامی این پروژه ها با همکاری بخش خصوصی به پایان می رسد.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true