×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 17 آذر - 1401  
true
true
هشت هزار نفر برگزاری انتخابات در سبزوار را برعهده دارند

به گزارش سبزوار دوربین ، احمد برادران شنبه شب در نشست شورای اداری این شهرستان افزود: حوزه انتخابیه سبزوار شامل شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن است که حدود ۴۰۰ شعبه اخذ رای برای آن پیش بینی شده است.

 

وی با بیان اینکه برنامه‌های آموزشی برای عوامل اجرایی انتخابات پیش بینی شده است ادامه داد: موظف هستیم قانون انتخابات را رعایت کنیم و بر حسن اجرای آن نظارت نماییم.

 

وی گفت: دشمن برای عدم مشارکت مردم در عرصه انتخابات برنامه‌ریزی دارد لذا همه آنانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند باید زمینه را برای مشارکت حداکثری مردم فراهم کنند.

 

برادران با بیان اینکه اصلاح قیمت بنزین تصمیم حاکمیت نظام و مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی بود افزود: اینطور نبود که موضوع افزایش قیمت بنزین یکباره انجام شود.

 

وی اظهار داشت: تشویق مردم به ثبت نام و پیگیری دریافت کارت سوخت از ماه‌های گذشته از سوی دولت و وزارت نفت و محدودیت سوخت گیری در یک مرحله بیانگر اجرای سهمیه بندی و اصلاح قیمت بنزین بوده است.

 

وی گفت: در موضوع سهمیه بندی و اصلاح قیمت بنزین دشمن در پی ایجاد آشوب و ناامنی بود که درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم مانع شکل گیری بحران در کشور شد.

 

وی همچنین با اشاره به آمار اشتغال افزود: تاکنون تحقق اشتغال در این شهرستان به ۱۰۸ درصد تعهد رسیده است که تا پایان امسال از ۱۳۰ درصد تعهد نیز بیشتر خواهد شد.

 

برادران ادامه داد: امسال ایجاد سه هزار و ۳۲۸ فرصت شغلی از سوی دستگاه‌های دولتی برای این شهرستان هدفگذاری شده بود که تاکنون سه هزار و ۴۸۲ اشتغال در این شهرستان ایجاد شده که یک هزار و ۶۳۵ فرصت شغلی در سامانه رصد  ثبت شد و یک هزارو ۸۴۷ اشتغال در نهادهای راه و شهرسازی و بنیاد مسکن ایجاد شده است.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به روز مجلس و گرامیداشت آیت الله شهید مدرس گفت: در مجلس دهم تاکنون ۱۴۰ طرح و لایحه به تصویب رسیده است.

 

رمضانعلی سبحانی فر افزود: رسیدگی به قانون تجارت که سه هزار و ۲۰۰ ماده داشت در این مجلس شروع شد و به یک هزار و ۳۰۰ ماده کاهش یافته و در مجلس در حال تصویب است.

 

وی ادامه داد: همچنین قانون مالیات بر ارزش افزوده که برای بخشی از اقتصاد مشکلاتی ایجاد کرده مورد بازنگری قرار گرفته است.

 

دیگر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در جریان افزایش قیمت بنزین دشمن در پی آشوب در داخل کشور بود که با درایت مقام معظم رهبری توطئه دشمن خنثی شد.

 

حسین مقصودی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه افزود: رشد صنعت در منطقه سبزوار حدود ۶ برابر شده و زیرساخت‌های بخش صنعت فراهم و صنایع مادر در این شهرستان فراهم شده است.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true