×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - 4 آبان - 1399  
true
true
مردم خیلی زود به نقشه پلید دشمن پی بردند

به گزارش سبزوار دوربین ، سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم در دیدار با اصحاب رسانه در سبزوار افزود: عاملان شکل گیری تجمعات اعتراضی با شعار نه به گرانی در صدد ایجاد آشوب و ناامنی و تضعیف وحدت ملی بودند. برخی کانالهای معاند با یک فراخوان سبب این وضعیت در برخی شهرهای کشور شدند.

وی به سرمایه گذاری دشمن در حوزه رسانه اشاره و بیان کرد: استکبار با همدستی صهیونیسم و خاندان سعودی با ایجاد امپراطوری رسانه ای در سطح دنیا تلاش دارند ناکامی خود را در عرصه نظامی با کمک رسانه برطرف کنند. تجمعات غیرقانونی در برخی شهرها آنطور که رسانه های غربی به آن دامن می زنند نیست.

فرمانده سپاه سبزوار ادامه داد: جمعیت اندکی از شورشگران تلاش دارند با بزرگنمایی تجمعات در فضای مجازی و انتشار صحنه های مختلف که بیشتر آرشیوی از وقایع گذشته است مردم را نسبت به انقلاب ناامید کنند. در روزهای آینده مردم برای اعلام حمایت از نظام و برائت آشوبگران به صحنه می آیند و با حربه نه به گرانی دستمایه اغتشاشگران نمی شوند.

وی گفت: البته برخی از مردم نیز که مشکل اقتصادی و گرانی آنها را آزار می دهد نباید تحت تاثیر این شعارها قرار بگیرند بلکه در چارچوب قانون مطالبات خود را به گوش مسئولان برسانند. اعتراضات تلنگری است که مسئولان با کنار گذاشتن سیاسی کاری حول محور ولایت و در صف واحد برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

منبع خبر : ایرنا
true
true
true
true

true