مديريت شهري سبزوار نياز به انرژي جديد، پشتکار بالا، فکر نو و کار کارشناسي دارد | پایگاه خبری سبزوار دوربین
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - 6 مرداد - 1400  
true
true
مديريت شهري سبزوار نياز به انرژي جديد، پشتکار بالا، فکر نو و کار کارشناسي دارد

پرهيز از اختلاف هاي موجود در چارچوب حفظ منافع مردم، نظارت قوي شورا بر دستگاه هاي اجرايي، توجه جدي به صنعت گردشگري از دیگر اولویت های بنده است.

ايجاد درآمد پايدار براي شهرداري

 

ايجاد درآمد با ثبات و پايدار براي شهرداري در کنار کاهش عوارض اين نهاد، استفاده از نظر نخبگان و تحصيل کرده ها در مديريت شهر، توسعه و ساماندهي حمل و نقل عمومي و جذب سرمايه از جمله این برنامه هاست.

 

احقاق حقوق بانوان

 

توانمندسازي بانوان و ارتقاي سطح حضور آنان در همه صحنه ها به صورت قاطع و پررنگ، ثابت کردن قدرت بانوان در تمام عرصه ها از جمله اولويت هايم است.

 

تشکيل کارگروه هاي تخصصي در شورا

 

تاسيس شوراي محله ها با حضور معتمدان و تشکيل کارگروه هاي تخصصي در حوزه هاي عمراني، بهداشتي، فرهنگي، اجتماعي و …،دفاع از حقوق شهروندان و ارتباط مستمر با شهروندان از جمله برنامه هايم می باشد.

 

ايجاد اتاق اقتصاد شهر

 

حرکت به سمت شهر الکترونيک، ايجاد و پيگيري فعاليت هاي درآمدزا براي شهرداري، برگزاري جلسه هاي مختلف با شهروندان، ايجاد اتاق فکر براي مديريت يکپارچه شهري، کارآفريني و تبيين چشم انداز جامع فرهنگي شهر را پيگيري مي کنم.

 

تشکيل جلسه هاي هم انديشي

 

تشکيل جلسه هاي هم انديشي در محله ها و استماع نظر و پيشنهاد ساکنان هر محله و ديگر اقشار مردم براي ارتقا، عمران و آباداني شهر، پيگيري براي تحقق خواسته هاي شهروندان و عملياتي کردن طرح هاي اساسي و زيربنايي از مهم ترين اولويت ها و برنامه هايم پس از عضويت در شوراي اسلامي خواهد بود.

 

توزيع متوازن امکانات

 

توزيع متوازن امکانات بر مبناي عدالت از مهمترین برنامه هايم است چون امکانات شورا بايد براساس قانون و در حد اختيارات به طور مساوي و با عدالت در شهر تقسيم شود.  توجه بيشتر به نقاط محروم و کمتر برخوردار و استفاده از تجربه افراد پيشکسوت و متخصص براي خدمت بهتر به مردم از ديگر برنامه هاي من در این زمینه خواهد بود.

 

تکميل پروژه هاي در دست اقدام

 

تکميل پروژه هاي در دست اقدام شهرداري از جمله ورودي شهر، فضاي سبز، مبلمان شهري، روکش آسفالت و …، استفاده از نخبگان و شهروندان در عرصه هاي مختلف به ويژه دفاع از حقوق شهروندي، و استفاده از ظرفيت هاي شهر براي توسعه مراکز تفريحي از جمله آنهاست.

 

همچنین دفاع از حقوق شهروندی و شهروند مداری ، برنامه ریزی صحیح ، حمایت از جوانان نخبه در همه زمینه های علمی اقتصادی فرهنگی ورزشی و هنری ، توسعه شهرداری علاوه بر یک نهاد خدمت رسان به یک نهاد سرمایه گذار ، توجه بیشتر به زیر ساخت های شهری، برگزاری جشن های مختلف و شاد در مناسبات ملی و مذهبی به منظور تقویت روحیه شادابی و نشاط و تامین عدالت اجتماعی هم از دیگر برنامه های بنده برای توسعه و عمران شهری سبزوار می باشد.

 

در پایان عرض می کنم که کسی که قصد خدمت دارد شبانه روز خود را در فکر آسایش، آرامش و رفاه مردم سپری می کند و هرکجا مشکلی داشته باشد از مردم فهیم به عنوان مشاورانی دلسوز نظر و یاری و مشورت طلب خواهد کرد و هر جا موفقیتی حاصل شود مردم با تمام وجود لمس خواهند کرد. بنده در صورت انتخاب شدن از سوی مردم زبان گویای آنان و مدافع حقوق اساسی وشهروندی آنها در جلسات شورا خواهم بود.

 

 

علی اکبر فروغی کد انتخاباتی 427

مدرس دانشگاه و عضو علی البدل شورای اسلامی شهر سبزوار

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true