×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 3 آبان - 1399  
true
true
عقد 15 قرارداد به ارزش بیش از یک میلیارد ریال توسط شرکت‌های فناور سبزوار

به گزارش سبزوار دوربین ، ابوالقاسم امیر احمدی با بیان این مطلب اظهار کرد: این دانشگاه در راستای تربیت دانشجویان کارآفرین طرح ها و پایان نامه های دانشجویی را از حالت کتابخانه ای صرف خارج کرده است.
وی با اشاره به تدوین سند راهبردی دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار، بیان کرد: این دانشگاه دارای یک دانشکده است و راه‌اندازی دانشکده فناوری و سلامت و دانشکده مدیریت و اقتصاد به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهادشده است.
رئیس دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار ادامه داد: دانشکده فناوری و سلامت با رشته های بیوانفورماتیک، انفورماتیک سلامت، سیستم بیولوژی و زیست فناوری و دانشکده مدیریت و اقتصاد با رشته های گردشگری،مدیریت امور بانکی، مدیریت صنعتی، مدیریت کسب و کارهای کوچک و مدیریت مالی در حال تشکیل است.
میراحمدی گفت: بودجه این دانشگاه 25 میلیارد ریال است که نسبت به سال های 1395 و 1394 تغییری نداشته است و این در حالی است که هزینه های این دانشگاه بیشتر از این مبلغ است و دانشگاه با کمبود بودجه روبروست.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون ملک دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار به‌صورت استیجاری است، تصریح کرد: ملک این دانشگاه متعلق به وزارت نفت است که با پیگیری‌های صورت گرفته به‌زودی خریداری می‌شود.
دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار با حدود 800 دانشجو در 6 رشته مهندسی به عنوان دانشگاه نسل سوم با رویکرد استفاده از رشته های بنیادی و جدید از سال 1392 فعال شده است.
فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع، مهندسی زیست محیطی، ریاضی مهندسی، فیزیک مهندسی و علوم محاسباتی از رشته های این دانشگاه است.

منبع خبر : ایسنا
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true