×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 17 آذر - 1401  
true
true
در نشست خبری شهردار و رئیس شورا چه گذشت…؟

کاظم کرامت در پاسخ به این سؤال که آیا از حقوق شهردار مطلع بوده یا نه؟

🔺من جزء طبقه کارگری‌ام و دوست دارم جزء این طبقه بمانم. اگر اتفاق غیرقانونی در مجموعه من رخ داده باید برخورد شود. حقوق شهردار را از پیش می‌دانستم. با وجود تأکید مقام معظم رهبری، یکسان‌سازی حقوق و سامانه شفافیت دستگاه‌های اجرایی اجرا نشده‌است. شهرداری ماهانه به شورای شهر گزارش مالی می‌دهد.

🔴 کرامت: به من بر می‌خورد که می‌گویند این شورا، شورای شهرداری است

🔺 کاظم کرامت در پاسخ به این سؤال که آیا شورای شهر سبزوار آن‌گونه که برخی شهروندان می‌گویند «شورای شهرداری» است؟

🔺 تا کنون به‌عنوان رئیس شورای شهر که مصوبات را ابلاغ می‌کند و فقط یک رأی دارد، از کدام شهردار حمایت نکرده‌ام؟ به من بر می‌خورد وقتی می‌گویند این شورا، شورای شهرداری است. اگر کم‌وکسری‌ای می‌بینید به ما بگویید. اگر هم دعواهای خانوادگی در جلسه‌های خصوصی‌ شورای شهر هست، باید باشد.

🔴 کرامت درباره خروج خبرسازش از یک جلسه: اعتراض نبود، رفتم نماز بخوانم

🔺کرامت در پاسخ با این پرسش ها: «آیا تعداد جلسات غیرعلنی شورا افزایش یافته؟ گفتید علت برگزاری جلسه غیرعلنی، کرونا بوده؛ ارتباط این دو موضوع به یکدیگر چیست؟ درباره خروج‌تان از جلسه‌ای که یکی از اعضای شورای شهر گفت در اعتراض به حقوق پایین اعضای شورا بوده شفاف‌سازی کنید.»

🔺کاظم کرامت گفت به خاطر ندارد در هفته گذشته، جز یک جلسه غیرعلنی‌ای در شورای اسلامی شهر سبزوار برگزار شده‌باشد. او ارتباط این موضوع به کرونا را توضیح نداد.

🔺کرامت در مورد خروج خبرسازش از یک جلسه هم گفت که آن جلسه، نشست رسمی شورای شهر نبوده و خروجش در اعتراض به چیزی نبوده و جلسه را ترک کرده است تا «نماز بخواند».

🔴 کرامت: تشخیص تحقیق و تفحص از شهردار با رئیس شورای شهر است

🔺کاظم کرامت، رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار در پاسخ به سؤالی درباره تحقیق و تفحص از شهردار:

🔺«درخواست تحقیق و تفحص باید توسط ۳ عضو شورای شهر انجام شود، تشخیص آن به‌عهده رئیس شورا است و بعد، رئیس، آن را به کمیسیون مربوطه می‌دهد. اما کسی درخواست تحقیق و تفحص نکرده‌است.»

🔻 کرامت در پاسخ به این سؤال که اگر اعضای شورا درخواست تحقیق و تفحص از شهردار کنند آیا او موافق خواهد بود یا نه، دوباره تأکید کرد تشخیص این موضوع با او به‌عنوان رئیس شورا است./سبزواریان

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true