×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 10 آبان - 1399  
true
true
تقدیر به سبک مدیر نمونه شهرستان!

حالا اینکه نحوه گزینش اهالی رسانه با چه معیاری بوده و چرا از خبرنگار مورد اعتماد ایشان (که عنوان «مدیر برتر» را برایشان به ارمغان آورد) خبری نبوده خیلی نکته مهمی نیست.

 

یکی از مهمترین بخش‌های صحبت‌های «مدیر نمونه شهرستان» نکته‌ایست که به رسانه‌ها گوشزد کرده‌اند:

 

❗️ «ضمن احترام به شما، اما 5 سال است که دارید می‌نویسید، من هم یک پاسخ ندادم. حالا اثربخشی نوشته‌هایتان را هم ببینید! چه چیزی به ضرر من شد؟ آیا مرا بر داشتند، سنواتم را ندادند؟ توبیخم کردند؟ چه کار شد؟» ❗️

 

کاش یکی از دوستان رسانه‌ای ما در این جلسه، ابتدا آیین مهمانداری و تقدیر و تکریم را به جناب دکتر یادآوری می‌کرد و سپس می‌گفت که خدا رو شکر ما مدیر ناتوان در شهرستان و کشور زیاد داریم که سوابقی طولانی‌تر از شما دارند.

 

 

باید به ایشان یادآوری می‌شد که طول و دوام مدیریت در کشور ما گاهی ربطی به توانایی مدیریت فرد ندارد بلکه وابسته به چیزهایی است که قابل گفتن نیست؛ و می‌گفتند ایشان باید به جای تأکید بر دوام خود خلاصه‌ای از ثمرات حضورشان را اعلام کنند.

 

 

و درباره شکایت از «سایت رصد» می‌پرسیدند؛ به هر حال ایشان مدعی هستند هیچ کاری نکردند و پاسخی ندادند (چه افتخار مهمی؛ آدم یاد رئیس قبلی شورای شهر می‌افتد) ولی شنیده‌ها چیز دیگری را روایت می‌کنند. (شاید خبر حکم ۶ ماه زندان تعلیقی مدیر این سایت به گوش جناب دکتر نرسیده است)

 

 

و البته ای کاش این دوستان ما پس از این توهین‌ها همچنان در کنار ایشان نمی‌ماندند و برای دفاع از حرمت رسانه، ایشان را با میز مدیریتشان تنها می‌گذاشتند.

 

 

در نهایت سرنوشت دیگر مدیر نمونه شهرستان، جناب میرعلی را به ایشان یادآوری می‌کنیم و برایش از زبان «سیف فرغانی» می‌خوانیم:

📜هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد
هم رونق زمان شما نیز بگذرد
📜وین بوم محنت از پی آن تا کند خراب
بر دولت آشیان شما نیز بگذرد
📜آب اجل که هست گلوگیر خاص و عام
بر حلق و بر دهان شما نیز بگذرد
📜آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست
گرد سم خران شما نیز بگذرد
📜ای مفتخر به طالع مسعود خویشتن
تأثیر اختران شما نیز بگذرد
📜در باغ دولت دگران بود مدتی
این گل، ز گلستان شما نیز بگذرد

 

خبرنگار: امیر مسکنی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true