×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - 5 آبان - 1399  
true
true
بیمه اجتماعی کشاورزان گام مثبت دولت در تثبیت جمعیت روستایی

به گزارش سبزوار دوربین ،  احمد برادران امروز دوم اسفندماه در جلسه شورای توسعه راهبردی بیمه اجتماعی  روستائیان سبزوار اظهار کرد: پرداخت بیمه روستائیان و عشایر با کمترین پرداختی و برخورداری از مزایای بازنشستگی و ار کار افتادگی از مزایای طرح بیمه اجتماعی کشاورزان است.
وی با تاکید بر اینکه دهیاران و شوراها با اطلاع‌رسانی بیشتر زمینه را برای پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان فراهم کنند، عنوان کرد: هم اینک 9158 خانوار  زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارند که از این تعداد 4306 نفر در بخش مرکزی، 2865 نفر در بخش ششتمد و بقیه در بخش روداب است.
در ادامه، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت: 138 هزار خانوار کشاورز روستایی و عشایری زیر پوشش این بیمه قرار دارند.
محمود کاظمی با بیان اینکه تعداد خانوارهای  مشمول بیمه مزبور در این استان 515 خانوار روستایی و عشایری است که بیشترین جمعیت مشمول کشور را شامل می‌شود، افزود: چشم انداز صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، افزایش جمعیت بیمه شده از  26 به 40 درصد است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت: این صندوق در  سه حوزه فوت، از کار افتادگی و بازنشستگی در مجموع 7247 خانوار مستمری‌بگیر دارد.
کاظمی افزود: از این تعداد 2915 خانوار بازنشستگی پیش از موعد، 2864 خانوار مستمری بگیر فوتی و 468 خانوار مستمری بگیر از کار افتادگی هستند.

 

 

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true