×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - 3 آبان - 1399  
true
true
بخش مهمی از زیرساخت های مورد نیاز مسکن مهر در سه سال گذشته تکمیل شد

به گزارش سبزوار دوربین ، احمد برادران در بازدید از سایت مسکن مهر سبزوار اظهارداشت: نبود انشعابات آب و فاضلاب، برق، گاز، نانوایی، مسجد و مدرسه ابتدایی از مهمترین مشکلات مسکن مهر سبزوار بود که با پیگیری های انجام شده ظرف مدت سه سال گذشته تمام واحد های مسکونی مسکن مهر از نعمت آب، برق، فاضلاب و گاز بهره مند شدند.

 

وی از مهمترین مشکلات مسکن مهر سبزوار موضوع اختلافات بین اعضا شرکتهای تعاونی و سهامداران است که این مسئله سبب شد دانست و گفت: با وجود اینکه قانون اجازه دخالت دستگاه های دولتی در امور داخلی شرکتهای تعاونی را نداده است اما تلاش شد تا مشکلات مسکن مهر سبزوار با حضور مسئولان بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

 

برادران با اشاره به اختصاص یک باب نانوایی به مسکن مهر گفت: مجموعه دستگاه های دولتی به تعهدات خود در زمینه ایجاد زیر ساخت ها در این مجموعه عمل کرده اند.

 

فرماندار ویژه سبزوار اضافه کرد: یک باب مسجد در محل مسکن مهر سبزوار با پیشرفت 30 درصد توسط اداره راه و شهرسازی احداث شد که این طرح با همکاری نیکوکاران تکمیل شود.

 

وی با بیان اینکه طرح ساخت یک مدرسه ابتدایی12 کلاسه سایت مسکن مهر در دستور کار قرار دارد، افزود: با تلاش انجام شده این طرح اکنون دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است که با تخصیص سه میلیارد ریال دیگر از محل کمک های خیران این طرح در نیمه دوم امسال به بهره برداری می رسد.

 

برادران گفت: همچنین طرح اجرای خط انتقال فاز دوم فاضلاب توحید شهر به طول 8.5 کیلومتر با مشارکت بخش خصوصی در حال اجراست.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true