×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - 6 آبان - 1399  
true
true
انتقاد رئیس دادگستری از بد حجابی در  مراسم های بانوان

به گزارش سبزوار دوربین ، سید محمد حسینی طی سخنانی در جلسه شورای اداری با بیان اینکه بانوانی بدحجاب در این مراسم حضور داشتند گفت: این مجالس در شان سبزوار نیست و بانوان نه تنها در این گونه برنامه ها تجلیل نمی شوند بلکه تحقیر می شوند.

 

مقام عالی قضائی سبزوار با ابراز تاسف اظهار داشت: بزک کردن خانم ها در اینگونه برنامه ها و در معرض قرار گرفتن نامحرمان به خدا و پیغمبر اهانت کردن است. متاسفانه برخی از مسئولین اجرایی با افتخار در این مراسم حضور داشتند که به وقت مقتضی اقداماتی لحاظ خواهد شد.

 

حسینی خطاب به هیات مدیره و مدیر هتل کاملیا گفت: آیا برای بدست آوردن درآمد، قرار است به شعائر دینی و مذهبی بی توجهی کنیم. وی اضافه کرد: آیا سهامداران هتل که بسیجیان هستند و هیات مدیره موافق برگزاری این برنامه های هنجار شکن هستند؟

وی خطاب به مسئولین گفت: مجالسی که در آن هنجارهای دینی شکسته می شود یعنی تشویق گناهکار به گناه، باید حواسمان باشد داریم به کجا می رویم.

 

حسینی با ابراز خرسندی از اینکه خوشبختانه یکی دونفر از مسئولین وقتی اوضاع مراسم را مشاهده کردند در مراسم حضور نیافته و محل را ترک کردند بیان کرد: بنده شخصا طی تماس تلفنی از این اقدام شایسته تقدیر کردم.

 

مقام عالی قضائی سبزوار با تاکید بر اقدام شایسته بجا و بموقع مسئولین خطاب به مدیران ارشد شهرستان گفت: سکوت یعنی اتفاقی نیفتاده و توقع داشتم برای این برنامه موضع گیری کرده و یا محکومیتی انجام می شد.

 

رئیس دادگستری سبزوار با اشاره به مطالبه قانون اساسی، مقام معظم رهبری و مسئولان ارشد نظام درباره حجاب بیان کرد: باید در حیطه کاری احساس مسئولیت داشته باشیم متاسفانه اینقدر شل عمل کردیم که گاهی نمی توانیم در معابر شهر رفت و آمد کنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true