رئیس اداره ارشاد سبزوار از انتخاب سبزوار بعنوان نامزد چهارمین دوره پایتخت کتاب ایران خبرداد. | پایگاه خبری سبزوار دوربین
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 9 بهمن - 1399  
true
true
انتخاب سبزوار به عنوان نامزد چهارمین دوره پایتخت کتاب ایران

 

به گزارش سبزوار دوربین محمد علی آبادی در جمع خبرنگاران بیان اینکه سبزوار به عنوان نامزد پایتخت کتاب انتخاب شده است اظهارداشت: با فعالیت های مختلف ارگان ها سبزوار درحوزه کتاب و فعال کردن باشگاه های کتاب خوانی سبزوار برای چهارمین دوره انتخاب پایتختی کتاب به عنوان نامزد برگزیده شده است.

 

وی با بیان اینکه ۱۵۰شهر در رقابت کسب عنوان پایتختی اثار خود را به دبیرخانه مرکزی تهران ارسال کرده اند تصریح کرد: رویداد انتخاب یک شهر به عنوان پایتخت کتاب کشور علاوه بر اینکه اعتبار فرهنگی بالایی برای یک شهر دارد سبب می شود تا توجه حوزه های دیگر کتاب به شهر ایتخت جلب شود.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه کسب عنوان نامزدی پایتخت کتاب در کشور بدون حمایت  امام جمعه محترم ، فرماندار، شهردار، اعضای محترم شورای شهر  رسانه ها و فعالان حوزه فرهنگی میسر نمی شد تاکید کرد: برای رسیدن به این عنوان نیاز دستگاههای مرتبط باید مانند گذشته با یکدیگر همانگ بوده و با هم افزایی در این راه گام بردارند.

 

علی ابادی با اشاره به اینکه سبزوار در حال حاضر به عنوان نامزد پایتختی انتخاب شده و برای انتخاب نهایی باید محکم تر گام برداریم تاکید کرد: ارائه برنامه های نهایی برای انتخاب سبزوار به عنوان پایتخت کتاب کشور در جلسه ۱۵ بهمن ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در تهران انجام خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true