از انتقادات تند به حسین مقصودی و سبحانی فر تا خرید و فروش رای در سبزوار | پایگاه خبری سبزوار دوربین
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 16 اردیبهشت - 1400  
true
true
از انتقادات تند به حسین مقصودی و سبحانی فر تا خرید و فروش رای در سبزوار

انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید و با تایید صحت و سلامت انتخابات توسط شورای محترم نگهبان ختم به خیر شد و حال حسین مقصودی و سبحانی فر ماندند و انتقادات تند  و چه بسا ناروا به سوی آنها رسیده است.

 

مگر یک نماینده مجلس اجازه ندارد از یک کاندیدای ریاست جمهوری حمایت کند یا به نقل از دوستان سیب های خود را در یک سبد گذارد.

 

حسین مقصودی از دید خود اصلح و به صلاح کشور و شهرش را در قامت دکترقالیباف یافت کرد و سبحانی فر دیگر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی اصلح و صلاح کشور و شهرش را در ابقاء دکتر روحانی مشاهده می کرد.

 

حال پس از تایید انتخابات توسط شورای نگهبان همه باید به رای مردم تمکین کنند( کما اینکه این کار به نحوه شایسته در سراسر کشور انجام گرفت ) و زین پس دو نماینده  محترم شهرمان باید به فکر آبادانی کشور و شهرمان باشند و از سیب های که در سبد هر کاندیدی گذاشته اند استفاده مطلوب را در جهت پیشرفت شهرمان انجام دهند و بهترین عمل کرد را درحدودا سه سال پیش رو برای خود به ثبت برسانند.

 

حسین مقصودی و  سبحانی فر مردم منتظر پایان حدودا سه سال پیش رو و عملکرد شما عزیزان  هستند همه امیدواریم بعد پایان نمایندگی تان در این چهارسال نامی نیک برای خود به یادگار بگذارید انشاءالله .

 

و اما شایعات خرید رای در سبزوار

از صحبت های ریاست هیات نظارت بر انتخابات شورای سبزوارکاملا مشهود بود که معترضین به انتخابات شوراها هیچ یک از موارد ذکر شده خود را مستند به هیات نظارت ارائه نداده اند و هیات نظارت به درستی و طبق قانون صحت انتخابات را تایید و از معترضین خواستند که اگر مدارکی به دست آورده اند در زمان مقرر به هیات عالی نظارت شوراهای استان تحویل دهند

 

اما همه مردم و مسئولین باید به این موضوع فکر و تدبیر کنند که اگر صحبت بعضی از همشهریان و کاندیدای معترض صحت داشته باشد ( که همه ما میدانیم نه به وسعت زیاد ولی تا حدودی صحت دارد ) چه باید کرد؟

 

چند سالیست که در سبزوار صحبت از خرید و فروش آرا مطرح می باشد و متاسفانه شایعه است که بیشتر در مناطق محروم و پایین جامعه این فعل حرام انجام می پذیرد که باز متاسفانه تا الان اقدامی برای پاک کردن این طرز تفکر صورت نگرفته است.

 

مقصر کیست و چه باید کرد؟ قطعا اولین مقصر فروشنده رای و مردم هستند.

 

چرا که اجازه میدهند شخصی به حق و انتخاب قانونی آنها تعرض و نظر شان را با پول یا……..خریداری کنند.

 

دومین مقصر مسئولین  ، علما و هیات های فرهنگی مذهبی هستند زیرا فرهنگ سازی درست انجام نشده ، باید به مردم اطلاع رسانی شود که با این بدعت چه ظلمی به شهر و فرزندان خود کرده و فعلی حرام را مرتکب میگردیم.

 

باید به مردم گفته شود با این امر دیگر نماینده ای شایسته بر این صندلی ها تکیه نزده و تصمیمی درست به صلاح جامعه  گرفته نخواهد شد.

 

باید به مردم گفته شودکه با این عمل حرام فرزندانمان به هیچ رفاهی نخواهند رسید و در صورتی که یکی از فرزندان شایسته این شهر توانایی خدمت داشته باشد پول خرید رای را ندارد و به راستی چه ظلمی در حق او و شهر روا داشته ایم و مقصر آخر خاطیان و خریداران رای هستند که مسئولین باید در برابر آنان ایستاده و جلوی عمل وقیح شان را گرفته و به سزای عمل شان برسند.

 

و در پایان به همه عزیزان و منتخبین مردم که با رای پاک به شورا شهر راه پیدا کرده اند تبریک و موفقیت های چشمگیر  برایشان آرزومندم.

 

امید است موضوع مطرح شده به هیچ عنوان صحت نداشته و به این گستردگی که دوستان معترض اعلام میکنند صورت نپذیرفته باشد و هیات استان صحت انتخابات را مجددا تایید نماید.

 

از همه عزیزان میخواهم تا دست به دست هم دهیم و جلوی این فعل حرام را گرفته تا عادی جلوه داده نشود. و در سالهای آینده انتخاباتی کاملا پاک و بی حاشیه را شهرمان تجربه کند انشاءالله

 

*دل نوشته یک شهروند سبزواری

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true